A A A

DAY SPA - Powrót do harmonii ciała i umysłu

  Masaż jest powrotem do harmonii ciała i umysłu...


Masaż relaksacyjny jest zapobieganiem, nie leczeniem....
 

Masaż Lomi Lomi Nui - zwany Wielkim Świątynnym Masażem to niepowtarzalne doświadczenie. Wywodzi się z duchowej tradycji Wysp Hawajskich. Pierwotnie wykonywany był jedynie przez hawajskich kapłanów. Tak jak kiedyś, tak również i teraz ta starożytna hawajska forma masażu to niezwykle głęboka praca z ciałem, która łączy w sobie dotyk, streching i prace z oddechem. Oprócz swych terapeutycznych efektów daje możliwość wewnętrznej transformacji na wielu poziomach.
Masaż Lomi-Lomi Nui dblokowuje stłumione emocje, rozpuszcza napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudza uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi, zdrowia.
- Na poziomie fizycznym - przywraca świadomość ciała. Uwalniane są napięcia mięśniowe. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele.
- Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Masaż budzi naszą moc i radość życiaposzerza fizyczną i duchową przestrzeń- wiele osób nabiera energii i odwagi do zmian sytuacji życiowej.
 
Masaż Lomi Lomi Nui pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.
 
 
Masaż dźwiekiem Mis Tybetańskich –
Masaż i terapia z wykorzystaniem dźwięków i drgań specjalnych mis oraz gongów, znana jest w Tybecie od ponad 5000 lat. Do krajów europejskich przywiózł ją niemiecki inżynier Peter Hess jako efekt jego pobytu w Nepalu i Tybecie. 
 
Dźwięki z mis tybetańskich wnikają w ciało niosąc informację zdrowia. Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu - stan ALFA, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywnią się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała.
 
Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Nieograniczony potencjał wibracji mis tybetańskich drogą rezonansu (ciało ludzkie zbudowane jest w około 75% z wody) powoduje wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała, słabe komórki są wydalane a zdrowe są wzmocnione, zrewitalizowane.
 
Dźwięk dociera do komórek ciała, uwalniając pamięć zapisanych tam emocji. Ciało pozbawione toksycznych wibracji, zaczyna emanować tzw. “dźwiękiem podstawowym”. Można powiedzieć, że rodzimy się na nowo. Następuje wtedy proces zdrowienia organizmu, ciało regeneruje się, wspomagane przepływem energii uzdrawiającej. Nasza podświadomość pozbywa się napięć, często nieuświadomionych wpływów. Sprzyja to samoleczeniu i samoregulacji funkcji poszczególnych narządów, doenergetyzowaniu ich, odprężeniu mięśni i rozluźnieniu połączeń nerwów. 
 
  
Sesje Integrującej Obecności wg. metody Colina Sissona
Głęboko transformujący Trening Świadomości  - praca na poziomie ciała, uczuć i umysłu polegająca na nauce samoobserwacji, łączeniu się ze swoimi emocjami poprzez oddech i odczucia w ciele, czego efektem jest bycie tu i teraz, łączenie się ze swoimi nieuświadomionymi uczuciami, często wypieranymi latami.  
www.colinsisson.com
 

Zapraszam Cię w podróż świadomego odczuwania poprzez ciało i oddech.... 

 

CENNIK

Masaże Relaksacyjne:

- Masaż Lomi-Lomi Nui - 100 zł / 1 godz

- Masaż dźwiękiem mis tybetańskich -  50 zł / 40 min

- Masaż gorącymi kamieniami - 100 zł / 1 godz

- Ion Detox / zabieg oczyszczania organizmu z toksyn - 30 zł

- Świecowanie uszu - 30 zł

- Sesje oddechowe Integrującej Obecności - 100 zł / 1-1,5 godz